Plány pater

Základní informace

Kanceláře se vám přizpůsobí

Takzvaná Ústřední budova Elektrických podniků hlavního města Prahy na adrese Bubenská 1 v Praze 7 – Holešovicích nabízí komerční prostory ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. V první fázi projektu je k dispozici přes 4 000 m2 kanceláří a prodejních prostor. Vzhledem k unikátnímu architektonickému řešení ze třicátých let jsme schopni poskytnout levné kanceláře, které vyhoví jak malým začínajícím firmám, tak velkým subjektům.

Skvělá dostupnost odkudkoli

Jednou z předností budovy Elektrických podniků je její vynikající dopravní dostupnost téměř z kteréhokoli místa v Praze. Samotná budova leží přímo u jedné z nejvytíženějších dopravních tepen v České republice – Severojižní magistrály. Stanice metra Vltavská je vzdálena doslova pár kroků, v okolí budovy se nachází hned několik zastávek tramvaje. V docházkové vzdálenosti se nachází nádraží Bubny a jeden z nejdůležitějších železničních uzlů v Praze – nádraží Holešovice – je vzdálen jen jednu stanici metrem. Budova se nachází blízko centra města, ale také některých okrajových částí Prahy.

Duch nostalgie

Budova Elektrických podniků byla uvedena do provozu v roce 1935 a je považována za jednu z nejvýznamnějších pražských staveb funkcionalistického stylu. Jde o památkově chráněný objekt s řadou unikátních technických řešení. Především interiér budovy je opravdu výstavní ukázkou technicky pojaté velkorysé architektury třicátých let. Vzhledem k unikátní atmosféře, jakou nejsou současné kancelářské budovy schopny poskytnout, tak mohou zdejší prostory vyhovovat společnostem, které se zabývají různými kreativními činnostmi.

 
Kontakt